INUP - Interierové úpravy

Euro okná

Euro okná

Vlastnosti euro okien

V závislosti od priania zákazníka ponúkame klasickú líniu profilu, alebo novú líniu SOFT LINE, ktorá sa vyznačuje zaobleným profilom, moderným a estetickým vzhľadom.

Tento profil sa vyrába z dreva borovice MERANTI, vysokej kvality, suché, lepené v troch vrstvách. Zaručujeme tým vysokú kvalitu a trvácnosť daného profilu. Povrchová úprava je trojvrstvovo lakovaná akrylovo-alkidovými farbami, ktoré zaručujú vysokú priepustnosť vodnej pary, vďaka tomu drevo dobre dýcha a v prostredí vytvára príjemnú klímu.

  • prvky použité pri dokončení okna zabezpečujú vysokú estetiku,
    trvácnosť a bezpečnosť
  • vysoká estetika pôsobí reprezentačne
  • okná sú vybavené termo odkvapnikom, ktorého línia je prispôsobená drevu, čo dopĺňa vysokú estetiku výrobku
  • tvar záleží od vašej fantázie či vašich potrieb

Dostupná škála odtieňov

Euro okná
Euro okná

Profil Softline

Ponúkaný profil eurookien sa vyznačuje zaobleným rámom, čo dnes predstavuje aktuálny módny trend. Pri výrobe drevených výrobkov používame najkvalitnejší materiál Sigama Coating. Enno Rogemann, DLH, Aluron, Wacker...

Euro okná

Profil Klasický

Ponúkaný profil eurookien sa vyznačuje jednoduchou líniou. Pri výrobe drevených výrobkov používame najkvalitnejší materiál Sigama Coating. Enno Rogemann, DLH, Aluron, Wacker...


Firma INUP - INTERIÉROVÉ ÚPRAVY vznikla v januári 2003. V začiatkoch sa firma zaoberala interiérovými úpravami (pokladanie plávajúcej podlahy, drevenej podlahy, interiérového obkladu, kazetové stropu). V súčasnosti sme otvorili nové priestory a s tým aj nové zameranie našej práce ktorú ponúkame pre zákazníkov.

Predaj a montáž plastových okien, euro okien, sadrokartónu, interiérové žalúzie, exteriérové žalúzie a rolety, doplnkový sortiment. Od roku 2006 sme znova rozšírili svoje aktivity v oblasti obkladania bytových jadier a zatepľovania budov.