INUP - Interierové úpravy

Exteriérové rolety

Exteriérové plastové rolety PLASTIC

Rolety Plastic sú prednostne využívané v náročných exteriérových podmienkach. Plastové rolety predstavujú dokonalé zatemnenie priestoru. Perforácia jednotlivých lamiel rolety ponúka možnosť odvetrania interiérových priestorov s pocitom bezpečnosti. Môžete sa rozhodnúť pre viaceré možnosti ovládania rolety ako sú napríklad: šnúrové rolety, kľukové rolety a motorické rolety. Celkový vzhľad rolety je doplnený širokou škálou farieb, ktorá sa prispôsobí vzhľadu Vašej fasády.

Exteriérové plastové rolety PLASTIC predstavujú tepelnú a zvukovú izoláciu okna taktiež aj bezpečnú ochranu interiérových priestorov. Svoje uplatnenie nájdu aj ako praktický prostriedok na zakrývanie a zateplenie lódžii a balkonov, čím sa vytvorí nový priestor chránený pred poveternostnými vplyvmi. Sú ovládané pomocou šnúry z interiéru. Lamely sa pohybujú vo vodiacich plastových nohách a v hornej časti sa rolujú do hliníkového predokenného boxu.

Exteriérové hliníkové rolety AL - ROLETY

Al rolety sú určené pre náročné exteriérové podmienky. Tieto rolety ponúkajú okrem dokonalého zatemnenia aj širokú škálu farieb k Vašej fasáde. Rolety môžu byť ovládané rôznymi spôsobmi: šnúrové rolety, kľukové rolety a motorické rolety. Vďaka pevným hliníkovým lamelám predstavujú hliníkové rolety pocit bezpečnosti. Lamely rolety sú vyplnené izolačným materiálom, ktorý sa vyznačuje vhodnými izolačnými vlastnosťami, či už v zime alebo v lete.

Exteriérové hliníkové rolety AL-R sa svojim nevtieravým vzhľadom začlenia tak do moderných budov, obytných domov, ako aj do historických objektov. Okrem tienenia vytvárajú aj tepelno izolačnú ochranu a hlukovú bariéru. Inštalujú sa hlavne do prekladov okien v novostavbách, ale aj v okenných otvoroch existujúcich stavieb. Rolety sa ovládajú popruhom, šnúrou, pružinou, kľukovým mechanizmom a elektromotorom.


Firma INUP - INTERIÉROVÉ ÚPRAVY vznikla v januári 2003. V začiatkoch sa firma zaoberala interiérovými úpravami (pokladanie plávajúcej podlahy, drevenej podlahy, interiérového obkladu, kazetové stropu). V súčasnosti sme otvorili nové priestory a s tým aj nové zameranie našej práce ktorú ponúkame pre zákazníkov.

Predaj a montáž plastových okien, euro okien, sadrokartónu, interiérové žalúzie, exteriérové žalúzie a rolety, doplnkový sortiment. Od roku 2006 sme znova rozšírili svoje aktivity v oblasti obkladania bytových jadier a zatepľovania budov.