INUP - Interierové úpravy

Okenné siete proti hmyzu

Pevné okenné siete - SOM, SOL, SOV


Pevné okenné siete

Okenná sieť SOM

Okenná sieť SOM ( profil siete bez lemu ) s rôznymi spôsobmi upnutia siete poskytuje široké možnosti použitia okennej siete. Montáž a demontáž na okenný rám je jednoduchá. Sieť je vhodná pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným dvojsklom.


Pevné okenné siete

Okenná sieť SOL

Okenná sieť SOL ( profil siete s lemom ) s rôznymi typmi zvrtlíkov poskytuje široké možnosti použitia okennej siete. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru. Sieť je vhodná pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným sklom.


Pevné okenné siete

Okenná sieť SOV

Okenná sieť SOV ( profil siete s odsadením ) so svojím spôsobom upnutia je zvlášť vhodná pre okná s odkvapom na okennom krídle. Montáž a demontáž na okenný rám je jednoduchá. Sieť je vhodná pre plastové, drevené, hliníkové okná s izolačným dvojsklom, ale aj pre staršie typy okien.


Samonavíjacie siete - SS1


Samonavíjacie siete

Samonavíjacie siete SS1

Samonavíjacie siete SS1 sú jedným z typov výrobkov zo skupiny PRIMASET - siete proti hmyzu a sú určené pre okná. Sú vyrábané v dvoch modifikáciách. Jednoduchá montáž na rám okna a jednoduché ovládanie poskytujú široké možnosti použitia samonavíjacích sietí pre plastové, drevené a hliníkové okná.


Sieťové dvere - SD1


Sieťové dvere

Sieťové dvere - SD1

Sieťové dvere SD1 sú jedným z typov výrobkov zo skupiny PRIMASET - siete proti hmyzu. Sú vyrábané vo viacerých modifikáciách. Jednoduchá montáž na rám alebo do ostenia poskytujú široké možnosti použitia sieťových dverí.Firma INUP - INTERIÉROVÉ ÚPRAVY vznikla v januári 2003. V začiatkoch sa firma zaoberala interiérovými úpravami (pokladanie plávajúcej podlahy, drevenej podlahy, interiérového obkladu, kazetové stropu). V súčasnosti sme otvorili nové priestory a s tým aj nové zameranie našej práce ktorú ponúkame pre zákazníkov.

Predaj a montáž plastových okien, euro okien, sadrokartónu, interiérové žalúzie, exteriérové žalúzie a rolety, doplnkový sortiment. Od roku 2006 sme znova rozšírili svoje aktivity v oblasti obkladania bytových jadier a zatepľovania budov.